Online Video Kesici

Programsız Video Kesme Servisi

Platform: Web
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: 123apps.com
tamindir.com

Online Video Kesici kullanıcılara programsız video kesme ve video dönüştürme konularında yardımcı olan ve internet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video kesme aracıdır.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan videolardaki istenmeyen bölümlerden kurtulmak için genelde bir video düzenleme yazılımı bularak bilgisayarımıza indirmeyi ve yüklemeyi deneriz. Bu türde ücretsiz bir programı bulmak ise her zaman kolay olmayabiliyor. Ayrıca program yükleme sırasında da çeşitli problemlerle karşılaşabiliyoruz.

Online Video Kesici bize herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan videolarımızı kolayca kesme ve farklı formatlara dönüştürebilme imkanı sunuyor. Servis oldukça kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde 3 adımda videoları kesmenizi veya dönüştürmenizi mümkün kılmakta. Online Video Kesici ile videolarınızı kesmek veya dönüştürmek için ilk adımda işlem yapacağınız videonun dosya konumunu belirlemektesiniz. Videoyu belirledikten sonra 2. adımda kesme işlemine geçiliyor. Bu adımda kesilecek kısmın başlangıç ve bitiş noktaları seçmektesiniz. İsterseniz videonun başlangıç ve bitiş noktalarında değişiklik yapmadan sadece video dönüştürme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Servis bize videolarımızı AVI, MP4, MPEG, WebM ve FLV formatlarında bilgisayarımıza kaydetme imkanı veriyor. 3. adımda ise sadece düzenlediğimiz veya dönüştürdüğümüz videoyu kaydedeceğimiz dosya konumunu belirliyoruz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;