Online Ses Birleştirici

Programsız Ses Birleştirme Servisi

Platform: Web
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: 123apps.com
tamindir.com

Online Ses Birleştirici kullanıcılara programsız ses birleştirme konusunda yardımcı olan internet tabanlı bir ses birleştirme servisidir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir servis olan Online Ses Birleştirici sayesinde farklı ses dosyalarını birbirine ekleyerek yeni bir ses dosyası haline getirebiliyorsunuz. Servis bu işi olabilecek en kolay ve en zahmetsiz şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Online Ses Birleştirici ile 3 adımda ses dosyalarınızı birleştirebilirsiniz. İlk adımda "Parça ekle" tuşuyla ekleyeceğiniz ses dosyalarını listeye ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca mikrofununuzu kullanarak ses kaydetmenize ve bu kaydettiğiniz sesleri başka ses dosyalarıyla veya mikrofon kayıtlarıyla birleştirmenize de olanak sağlanıyor. Birleştireceğiniz sesleri seçtikten sonra 2. adımda bu dosyaları düzenleyebilmektesiniz. Program ses kesme özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde birleştireceğiniz ses dosyalarını keserek belli bölümlerini birleştireceğiniz yeni dosyada kullanabiliyorsunuz. Böylece birleştirilecek dosyalardaki istenmeyen bölümlerden kurtulabiliyorsunuz. Bu iş için parçaların başlangıç ve bitiş noktalarını görsel çizelge üzerinden belirlemeniz gerekiyor. 3. aşamada ise birleştirdiğimiz ses dosyasını bilgisayarımıza kaydediyoruz.

Online Ses Birleştirici birleştirilen sesler arasında geçen bölüme şarkı geçişi özelliğiyle Fade In ve Fade Out efektlerini ekleyebiliyor. Böylece şarkılar değişirken biten şarkının sesi giderek azalıyor, başlayan şarkının sesi giderek artıyor. Servis videolardan ses alma özelliğine de sahip. Bu özellik ile video dosyalarınızı birleştirilecek parçalar listesine ekleyebilir ve farklı ses dosyalarıyla birleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;