LikeAll

Sosyal Medya Takipçi Arttırma Web Uygulaması

Platform: Web
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: LikeAll
tamindir.com

LikeAll, sosyal ağınızı genişletmek için kullanabileceğiniz en iyi platformlardan bir tanesidir. 2013 yılında kurulan LikeAll, hızla büyümeye devam etmektedir. Web üzerinden kullanıcılarına hizmet veren uygulama, Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest, Google+ hesaplarınız ve web sitelerinizi geliştirmenize yardımcı olmakta ve popülerliklerini arttırmaktadır.

Kendi tanıtımlarınızı yapabileceğiniz platform üzerinde sadece kendi ilginizi çeken kişi veya içerikleri beğenebilirsiniz. Uygulama tarafından herhangi bir şeyi ve kişiyi beğenme zorunluluğunuz olmadığınız gibi takip etmekte tamamen sizin seçiminize bırakılmaktadır.

Web uygulaması üzerindeki puanlama sistemine göre, başka kullanıcıların içeriklerini takip ederek, beğenerek yada inceleyerek puan kazanıyorsunuz. Puanlarınız biriktikçe sistem otomatik olarak eklediğiniz içerikleri beğenilmek veya paylaşılmak üzere aktif etmektedir. Diğer kullanıcılar paylaşılan içeriklerinizi beğenip takip ettikçe sahip olduğunuz puanlar sistemden düşmektedir.

Kullanıcıların özel bilgilerine oldukça önem veren LikeAll, hiç bir bilginizi paylaşmamakla birlikte sizin otomatik olarak herhangi bir şeyi beğenmenizi veya takip etmenizi sağlamıyor.

Sosyal çevresi az olan ve sosyal ağlar üzerinde güzel ve özel paylaşım sayısı az olan kişilerin kullanarak popülerlik kazanabileceği, yüksek takip ve beğeni sayısına sahip kişilerin ise hayran kitlesini büyüterek daha popüler hale gelebileceği uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sizde sosyal medyaya önem veriyorsanız ve daha yüksek beğeni ve takipçi sayısına ulaşmak istiyorsanız, LikeAll uygulamasını kullanarak bunu başarabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;